MUHLİS DÖNMEZ

    
      Müzik hayatı Üniversite  yıllarında başlamıştır. İki Üniversite mezunu olup, Fransa’da bir master eğitimi denemesi olmuş ve görev süresi bittiğinden dolayı Master yarım kalmıştır. Müzik akademik eğitimi, Klasik Gitar ve Flamenko Gitar olarak iki yıl Fransa’da devam etmiştir. İkinci enstrüman olarakda Keman dersleri almıştır. Ayrıca TRT’de görev yapan bir hocadan iki yıl bağlama ileri teknikleri, solfej ve nota dersleri almıştır. Yaklaşık 20 Yıldır müziğin içerisinde Hocalık yapmaktadır. Eğitim hayatı devam ederken 2004-2007 yılları arasında "Association parents d'élève Türk" derneğinde ve birkaç kuruluşta daha Gitar, Bağlama ve Dans dersleri vermiştir. Bu eğitim verdiği öğrencileri ile Fransa'da halk bayramlarında, 23 nisan kutlamalarında sahneye çıkmış ve değişik etkinliklerde konserler vermiştir. Dilek Müzikevi yılsonu etkinlikleri adı altında 6 yildır sahneye çıkıp değişik entrümanlarda konserler vermiştir. Bunun dışında  Modern dans, çiftli danslar, Kafkas dansları ve Tür Halk Dans dersleri aldıktan sonra iki yıl Türkiye’de Yakamoz Grubuyla dans etmiştir.

     Fransa’da yaşayan Türk çocuklarına Bağlama, Gitar ve Türk Halk dansları dersleri vermiştir. Ayrıca 2012 yılında Ankara 75 inci yıl sahnesinde, 2013 yılında Ankara Resim Heykel Müzesi konser salonunda Türk Halk Müziği korosu ile birlikte konser vermiştir. Bu konserlerin bir bölümünde Gitar öğrencileride sahneye çıkarak Muhlis Dönmez ile birlikte konser vermişlerdir. 2012 ve 2018 yıllarında Türk halk Müziği korosu ile birlikte Bağlama çalarak Necip Fazıl Kültür, Yılmaz Güney Sahnelerinde konserler vermiştir. Muhlis Dönmez 2007 yılından itibaren Dilek Müzik Evi’nde Klasik Gitar, Pop Gitar,Akustik Gitar,Keman ve Saz ailesi enstrümanlarından olan Bağlama uzun sap, Bağlama kısa sap ve Keman  dersleri vermektedir. Muhlis Dönmez'in kendine ait birçok bestesi bulunmaktadır. Bunun yanısıra bir Türk Halk Müziği korosunda, Yılmaz Güney Sahnesi, Resim Heykel müzesi konser salonu, Necip Fazıl Kültür merkezi gibi birçok salonlarda Bağlama çalmış olup hala aktif olarak enstrüman çalmaya devam etmektedir.

Huriye Balcı İzbodak

      

     Huriye hocamız yaklaşık 11 yaşından itibaren bağlama çalmaktadır. Profesyonel olarak 10 yıldır bağlama çalıyor ve 4 yıldır bağlama solfej dersleri vermektedir. Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümü bağlama branşı Mezunudur. Solfej dersleri dışında Güzel Sanatlar Lisesi fakültelerine hazırlık dersleri vermektedir. Huriye hocamız  Dilek Müzikevinde Bağlama ve teknikleri,Şan Solfej dersleri, Müzik okullarına hazırlık dersleri vermektedir.

Ezgi İzbodak Dönmez

          Ezgi Hocamız Çocukluğundan itibaren Müziğin içerisinde büyümüştür.özel bir Müzik okulunda Gitar ve yan Flüt dersleri almıştır.Aynı Müzik merkezinde bir yıl gitar dersleri hocalığı yapmıştır. Sonraki yıllarda Şan dersleri de almıştır. Daha sonra  Amerikaya taşınmış ve orada kendisine ait DEM MUSİC adlı şirketin Müzik Okulunu açmış ve orada Şirket Yöneticisi olarak ve Gitar ,Yan Flüt, Şan dersleri hocası olarak görev yapmıştır.Amerikada bazı devlet okullarında ve değişik mekanlarda sahneler almıştır.Şu anda Dilek Müzikevinde,Gitar, Yan Flüt ve Şan dersleri hocası olarak görev Yapmaktadır.

MERT İZBODAK

   

         Mert Hocamız 9 yaşından itibaren bağlama çalmaktadır.Özel bir Müzik okulunda iki yıl Bağlama dersleri almıştır.Üniversite mezunudur. Yaklaşık 15 yıldır profesyonel olarak çalıp  ders vermektedir.. Aydın Halk eğitim Merkezinde 2 dönem Bağlama dersleri vermiştir. Profesyonel kariyerine Dilek Müzikevinde uzun sap bağlama hocası olarak devam etmektedir..

 

 Oğulcan Dönmez 

                                 

           Oğulcan Hocamızın Müzik hayatı 5 yaşlarındayken Babasının Fransada vermiş olduğu Bağlama derslerine katılmasıyla başlamıştır.Daha sonraki yıllarda  Müzikevinde devamlı yardımcı olarak bulunmuştur.Bu arada Babasından Klasik ve pop gitar dersleri almıştır.Müzikevindeki diğer hocalardan Elektro gitar; Bas gitar ve Flamenko gitar dersleri almıştır.Dilek müzik evinin 7 Yıldır Öğrencileri için düzenlediği Konserlerde görevler almıştır.Ayrıca Gitar çalan arkadaşları ile birlikte Resim Heykel müzesi konser salonunda sahne almıştır.Ankara içerisinde ara ara  sahne çalışmaları da olmuştur.Oğulcan Hocamız  Üniversite mezunu olup, dilek Müzikevinde Yönetici yardımcısı,Klasik Gitar ,Pop gitar ,Akustik Gitar,Flamenko gitar hocası olarak görev yapmaktadır.                                                                                                                                                                                                                                                        

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!