Klasik Gitar, Pop Gitar ve Akustik gitar dersleri Dilek Müzik Evi'nde akademik eğitim almış hocalar tarafından verilmektedir. Kurs kayıtları yaptırmak her zaman mümkündür. Erken kayıt size zamanı seçme avantajı sağlayacaktır. Özel Gitar dersleri haftada 1 saat ayda 4 saat olacak şekilde aylık 1.400 TL dir. Üçlü maksimum dörtlü  grup dersleri aylık 1.000TL dir. Gitar dersi başlangıçta notalı klasik eserler üzerinde çalışma şeklinde, kalan zamanda ise güncel şarkıların enstrüman eşliğinde çalınıp söylenmesi olup pop tarzı çalışması şeklindedir.

     Bu sayede profesyonel olarak Klasik ve Pop gitarı öğrenirken, amatörce ses eğitimi de veriyoruz.

Derslerimizin içeriği başlangıçta ihtiyaç duyulan nota bilgileri genel olarak işlenir, daha sonra ihtiyaç duyulan nota ve nazari bilgiler dersin ilk 10 dakikasında anlatılır ve ikinci haftadan itibaren parça çalınmaya başlanır. Bu sistemde öğrenciyi uzun uzadıya anlatılan notalarla boğmamış oluyoruz. Bu sistemi uygulayabilmek için öncesinde hazırlanmış bir program ve bilgi birikimi gerekir. Bütün bunlar Dilek Müzik Evi'ndeki hocalarda mevcuttur. Gitar eğitimi için en çok sorulan soru ise "Ne kadar zamanda öğrenebilirim?" Bu sorunun cevabı yine öğrencinin kendisindedir demek daha doğru olur. Çünkü öğrenme zamanı kişinin yeteneği, enstrüman kalitesi, çalışma performansına bağlıdır. Ancak bu anlattığım programı tam olarak uygulayan ve yeteneği normal seviyede olan bir kişi 3-4 ay temel eğitim, 6-8 ay orta seviyede bir eğitim, bir yılın üzerindeki eğitimler ise iyi seviyede bir eğitim almış olur. Klasik gitar ve pop gitarın yanısıra akustik ve elektro gitar için ihtiyaç duyulan pena ile çalışma ve tab sistemi çalışması da yapılır. Bu aynı zamanda akustik gitar çalışması yapılmasına da olanak sağlar.

NOT: Gitar dersini Akustik çalmak isteyen olursa şayet akustik gitar öğretilmektedir. Enstrüman satışımız olup uygun fiyatlardadır, aynı zamanda Kurs kaydı yaptıran öğrencilere enstrümanlarda %10 ekstra indirim yapmaktayız.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!