SAZ VE BAĞLAMA SATIŞI: Dilek Müzik Evinde Kısa sap Bağlama, Uzun sap bağlama ve Cura satışı da yapmaktayız. Seçerek alındığı için hata oranı sıfır olan enstrümanlarımız, 115TL den başlayan curalar ve çeşitli boyutlarda 295 TL.den başlayıp,1500 TL'ye kadar fiyat aralığında bağlama ve Cura satışımız vardır. Dilek Müzik Evinden ders alacak öğrenciler Bağlamayı almadan önce mutlaka fiyat ve kalite aralığına bakmalarını ve Müzik Evi ile karşılaştırmaları kendi leyhlerine olacaktır.

        Ayrıca Saz tellerinin çeşitleride mevcut olup Galli, Pramit, yöremiz gibi bilinen ve denenmiş markalarınında satışını yapmaktayız. Bağlama ile ilgili bütün kılıf ve aksesuar satışını da yapmaktayız. Saz yada Bağlama alırken bazı konulara dikkat etmek gerekir.

         Bu konuların en önemlisi bağlama ağacı kurumuş şeklini almış olacak. Kurumamış ise zamanla şekil değiştireceğinden ses kalitesi düşecektir. El yapımı bir Saz alınacaksa şayet yapan ustanın bağlamasının garantisi olan Saptaki Amblemini mutlaka görün. Bu el yapımı sazın garantisidir. Diğer konular ise; mutlaka anlayan biri ile alın şayet yanınızda anlayan biri yok ise akort yapıp çalmasını isteyin. Cızırtı şeklinde rahatsız eden ses olmamalıdır. Seste fiyata göre kalite olmalıdır.


SAZ VE BAĞLAMA FİYATLARI:

  • Cura fiyatı 115--250 TL.
  • Kısa sap Bağlama Öğrenci sazı üstü orta kalite 295--350 TL. arası
  • Kısa sap el yapımı Bağlama 550 TL.--1500 TL.
  • Uzun sap Bağlama Öğrenci sazı üstü orta kalite 295--350 TL. arası
  • Uzun sap öğrenci üstü bağlama 550 --1500 Tl arası

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!