Saz derslerimiz, uzun sap bağlama, kısa sap bağlama ya da cura şeklinde olup isteğe bağlı tercih edilerek başlanır. Saz dersleri yada diğer adıyla bağlama grup dersleri haftada 1 saat ayda 4 saat 1.000TL, ya da özel dersler haftada 1 saat ayda 4 saat birebir özel 1.400TL olacak şekilde uygun fiyatlarla ders alma imkanı sunmaktayız. Üç teli rahat kullanmaya başladıktan sonra isteğe bağlı olarak kısa sap dersi verilmektedir.       
  Yeni dönem için kurs kayıtlarımız başlamıştır. Erken kayıt yaptırmak, size zamanı seçme avantajı sağlayacaktır. Repertuvar olarak TRT repertuvarı kullanılmaktadır. Bütün yöreleri kapsayacak şekilde bir zaman sonra tavırlı da çalma öğretilmektedir.
Yaş sınırı olmaksızın her yaşta hobi olarak öğrenilebilir. Yaş dezavantajdır ancak imkansız değildir. Profesyonel olarak yapılacaksa şayet yaş dezavantaja dönüşmektedir. Bundan dolayıdır ki ne kadar erken davranırsak karımıza olacaktır. Aynı zamanda seçerek getirdiğimiz uygun fiyata Uzun sap yada kısa sap Bağlama satışımız mevcuttur.

     

NOT : Kısa sap Bağlama ve Cura dersini almak isteyen olursa şayet öğretilmektedir. Enstrüman satışımız olup uygun fiyatlardadır, aynı zamanda Kurs kaydı yaptıran öğrencilere enstrümanlarda %10 ekstra indirim yapmaktayız.

Sizi Arayalım

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!