DİLEK Müzik Evi ve Sanat Merkezi’miz 2004 yılında sayın Hocamız Semih Terzioğlu ve eşi Dilek Terzioğlu tarafından kurulmuş ve Semih bey kendisi çağın hastalığına yakalanmış ve sizlere ömür vefat etmiştir. 2004 yılında Dilek Müzik Evi’nde Klasik gitar dersleri veren Muhlis Dönmez Dilek Müzik Evi ve Sanat Merkezi'nden ayrılarak Fransa’ya Gitmiş ve Oradaki Türk çocuklarına Müzik dersleri vermiş, aynı zamanda Fransa’da Flâmenko Gitar dersleri almıştır. Dilek Müzik Evi ve Sanat Merkezi Muhlis Dönmez tarafından 2008 Ocak ayında devralınmış, Eylül 2015'te oğlu Doğuşhan Dönmez'e devretmiştir.2020 yılında Doğuşhan Dönmez'in yurtdışına gitmasiyle Amcası olan Halis Dönmez'e devretmiş ve günümüze kadar şimdiki hali ile siz değerli ögrenci ve müşterilerimizin hizmetinde uzman öğretmenlerimiz ile birlikte sizlere hizmet vermeye  devam etmektedirler.


Dilek Müzik Evi ve Sanat Merkezi’nin asıl amacı, ticari faaliyetin dışında, kaliteli hizmet etmektir. Bunu ne şekilde başardığımızın asıl anahtarı sanırım siz değerli öğrenci ve velilerimize sağladığımız hoş ve sıcak ortam sayesinde, müzik öğrenme başarısının artmasıdır.
Müzik evi ve Sanat Merkezi'mizin asıl amacı kendini idame ettirmekle birlikte kaliteli hizmet vererek çok değerli müzik insanları yetiştirmektir. Bunlara verebileceğimiz birçok örnek müzik piyasasının içerisinde mevcuttur. Bu müzik insanlarının artarak devam etmesi bizi memnun eden en büyük nedendir. 


Öğrenme başarısının artmasında ki asıl neden ise Uzman öğretmenlerimizin uygulamış olduğu eğitim metotları sayesindedir. Bu metotlar sayesinde olaya ticari  bakmak yerine, öğrenciye en kaliteli eğitimi en kısa zamanda vererek öğrenme süresinin en kısa zamana indirmektir. Dolayısıyla bir an önce sonuca ulaşmanın verdiği haz ögrenci başarısını artırmaktadır. Özellikle Klasik Gitar eğitiminde uygulanan Yöntem çok çabuk enstrüman çalmaya geçip öğrenciyi teşvik etmektedir.


Ayrıca Klasik Gitar kursu'nun dışında; Elektro gitar kursu, Bas gitar kursu, Flamenko gitar kursu, Saz (Bağlama) kursu, Keman kursu, Ud kursu, Yan flüt kursu, Ney kursu,  Klarnet kursu (Si bemol yada Sol), Saksafon kursu, çello, Akordeon, Şan ve Müzik Okullarına hazırlık kurslarımız Müzik evimizde verilmektedir. Bu derslerde konusunda uzman hocalarımız tarafından verilmektedir.


Verilen tüm kurslar kişiye özel, bire bir, yada grup olarak yapılmaktadır. Ders günlerini ve ders saatlerini öğrencilerle ortak belirlemekteyiz, çalışma saatlerimiz gündüz 10:00 ile akşam 21:00 arasındadır. Haftanın bütün günleri hizmet vermekteyiz. Enstrüman satışımız vardır. Saz çesitleri, Elektro ve bas gitar çeşitleri, keman, yan flüt, klarnet,ayrıca çellodan tutun curaya kadar bütün enstrümanların vede Gitar tellerinden tutunda bütün enstrüman malzemeleri satışımız mevcuttur. Enstrüman alacak kişilere, enstrüman alırken anlayan kişilerle almanız tavsiyemizdir. 


Sonuç olarak; asıl amacının seçkin müzisyenler yetiştirmek olduğu bir ortamda müzikden başka ne konuşmak mümkün olabilir ki! Tabiki yine de müzik diyoruz. Bu nedenlerden dolayıdır ki, vermiş olduğumuz hizmetin de kalitesi göz önünde bulundurulduğunda illaki Dilek Müzik Evi ve Sanat merkezi’ne bir uğramanız siz değerli müşteri ve öğrencilerimizin lehine olacaktır diyoruz.

Ücretsiz bilgi almanız için sizi arayalım!